banner skimmer lavice 2

Proč bazén CENTRAL-POOL?

Bazény CENTRAL-POOL v porovnání s bazény z jiných materiálů vynikají perfektně hladkým povrchem včetně svárů. Díky dokonalým a pod vodou téměř neviditelným svárům vypadá bazén z naší produkce po napuštění téměř jako monolit.

více informací

Bazény

 

Technologie výroby

Výrobou plastových konstrukcí se zabýváme již od roku 1996. Vyzkoušeli jsme různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z nasbíraných zkušeností jsme vybrali ty nejvhodnější dodavatele, Bazény CENTRAL-POOL mají díky použití kvalitních materiálů německé firmy Röchling dlouhou životnost. Pro výrobu bazénů připravuje naše konstrukční kancelář výkresovou 3D dokumentaci. Veškeré komponenty pro montáž, připavujeme za pomoci špičkových technologií.  V technologii svařování jsme se díky automatickému svařovacímu zařízení HERZ dostali na samou špičku. Sváry v našich bazénech prakticky nevidíte, svým provedením a hladkostí odpovídají kvalitě samotných desek a vytváří souvislý celek, bez jakýchkoliv mezer, drážek, či nerovností. Zejména všechny vnitřní rohové sváry jsou esteticky dokonalé. Pod vodou vypadá bazénový skelet jako by byl odlit do formy.

banner bazeny 3

Jednou z nejdůležitějších věcí při výrobě jsou kvalitní sváry (především dno a rohy). Pokud sváry neodpovídají daným normám, může dojít až k poškození (prasknutí) skeletu. Další neméně podstatnou věcí je estetika svárů. V případě dodržení správných technologických postupů je výsledný rohový svár hladký a nemusíte se obávat usazujících se nečistot, které je pak nutné pravidelně mechanicky odstraňovat. Tento detail Vám může při zakoupení nekvalitního skeletu značně znepříjemnit provoz a údržbu.

banner bazeny 2

  • Ojedinělá záruka na těsnost plastového bazénu 10 let!!!
  • Výroba výhradně z desek německé firmy Röchling.
  • Na dně a v rozích bazénu nejsou žádné vystupující sváry, v kterých by se držely nečistoty.
  • Prohlédněte si plastové bazény konkurenčních firem a přijeďte k nám porovnat estetickou kvalitu svárů.
  • Doprava bazénů po zemích EU o maximálních rozměrech 5,5 x 20m. Cena za dopravu je individuální.
  • Zajímavé ceny za kompletní sety bazénu. Cenovou nabídku zpracují naši obchodníci.
  • Doprava kompletních bazénů z plastu do 30 km zdarma.
  • Automatické svařovací zařízení HERZ SL 4000 CNC, které vlastníme jako jediná bazénářská firma v ČR
Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.