banner skimmer lavice 2

Proč bazén CENTRAL-POOL?

Bazény CENTRAL-POOL v porovnání s bazény z jiných materiálů vynikají perfektně hladkým povrchem včetně svárů. Díky dokonalým a pod vodou téměř neviditelným svárům vypadá bazén z naší produkce po napuštění téměř jako monolit.

více informací

Inovativní materiály Röchling

 

Inovativní materiály Röchling

Obliba v ČR tolik rozšířených polypropylenových bazénů neustále stoupá i v mnoha jiných (nejen) evropských zemích díky přednostem materiálu a možnostem vyrobit jedinečné tvary bazénů dle přání zákazníka od jednodušších po designové. Německá společnost Röchling Industrial a její česká pobočka Röchling Engineering Plastics, s.r.o. přichází v roce 2019 na trh s inovativními materiály Polystone® P PG a Polystone® P PGX pro výrobu rodinných celoplastových bazénů Dlouholeté zkušenosti společnosti Röchling s výrobou polypropylenu pro rodinné bazény a intenzivní vývoj ve spolupráci s předním světovým výrobcem polymerních aditiv vedly k vytvoření materiálů Polystone® P PG a PGX, které se liší od polypropylenu jiných výrobců především ve stálobarevnosti. Oba nové materiály prošly dlouhodobým testováním v německých laboratořích simulujících nadprůměrné zatížení bazénovou vodou a UV radiací.

banner bazeny 3

Díky zcela nové generaci stabilizačních systémů nabízí Polystone® P PG a PGX výrazně vyšší odolnost vůči silně oxidačním a bělícím účinkům chloru, který je nejrozšířenějším dezinfekčním prostředkem pro úpravu vody jak u bazénů s manuálním dávkováním chlorových prostředků, tak i u bazénů s moderními automatickými dávkovači chloru, či elektrolýzou slané vody. I u těchto moderních a uživatelsky méně náročných technologií může množství chloru ve vodě kolísat. Odolnost bazénového materiálu je tedy důležitá.

banner bazeny 6

Nově vyvinuté složení těchto materiálů zásadně odlišuje kvalitu bazénů od bazénů vyrobených z konkurenčních materiálů. A i když se někteří výrobci materiálů snaží prosadit kopírováním na trhu oblíbených barev Röchling, či někteří producenti bazénů napodobováním naší registrované značky Polystone®, jsou materiály PG a PGX v současné době naprosto unikátní a nejlepší volbou pro rodinnou investici do vlastního koupání. Na hotovém bazénu zůstává až do instalace ochranná folie, díky které můžete materiál snadno identifikovat, a ověřit si jeho kvalitu.

banner bazeny 5

Výrobní procesy, včetně automatické optické kontroly kvality povrchu na výrobních linkách spolu s unikátním složením materiálů zaručují nejvyšší německou kvalitu bazénů při minimálním cenovém rozdílu. Při dobrém konstrukčním řešení bazénu, jeho instalaci a údržbě, vhodném ošetřování bazénové vody, budou mít majitelé bazénu z materiálu Polystone® P nejlepší dostupnou záruku na trhu, že jejich bazén jim budě dělat radost dlouhá léta.

banner bazeny 7

HLAVNÍ MATERIÁLOVÉ PŘEDNOSTI:

  • unikátní stabilizace pro ochranu barvy
  • před dlouhodobým působením chloru
  • výborné mechanické vlastnosti umožňující
  • venkovní i vnitřní instalace bazénů
  • dobré zpracování
  • garantovaná svařitelnost pro perfektní vodotěsnost
  • chemická odolnost
  • odolnost vůči UV záření
  • homogenní materiály bez rizika
  • delaminace a bobtnání
Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.