banner skimmer lavice

Nabídka zaměstnání

Do provozovny v Hradci Králové momentálně hledáme manuálně zručné pracovníky do výroby bazénů. Práce se nejvíce podobá profesi truhláře, případně zámečníka apod.

Odeslat e-mail

Nabídka zaměstnání - svářeč plastů

Nabídka zaměstnání / Svářeč plastů / 14.9.2018

Pracovní náplň

Vaší hlavní pracovní náplní bude kompletní výroba bazénů a jejich součástí na základě výkresové dokumentace.
Budete pracovat zejména s ručními hoblíky, vrtačkami, frézkami, svářečkami plastů nebo s CNC svařovacím nebo obráběcím centrem.

Nabízíme

  • Nástupní mzda 1. měsíc 130 Kč/hod., druhý měsíc 160 Kč/hod, po zapracování až 215 Kč/hod.
  • Roční bonusy vázané na zisk firmy v hodnotě min. 30.000 Kč
  • Dovolená 6 týdnů
  • Příspěvek na obědy 70 Kč/den
  • Příplatky za přesčasy
  • Dotované stravování na pracovišti (výdejní automat), káva zdarma
  • Pouze jedna směna (sezóna Po-Čt 6-18, Pá 6-15; mimo sezónu 6-15), sezónní měsíce jsou zejména březen – až polovina července a částečně září + říjen
  • V sezóně dobrovolné soboty placené jako svátek
  • Práce v čistém prostředí
  • Firemní akce – 2 - 3x ročně grilování
  • Stabilní zaměstnání a zázemí rodinné firmy fungující v oboru více než 25 let
  • Přátelský a férový přístup

Požadujeme

  • Manuální zručnost při práci s ručním el. nářadím
  • Schopnost číst v technických výkresech
  • Nutná komunikace v českém jazyce
  • Praxe není podmínkou, vše potřebné Vás naučíme
  • Nástup: od poloviny ledna do konce února 2019, vždy po dvoutýdenních intervalech

Pokud Vás inzerát zaujal, zašlete nám prosím svůj profesní životopis na e-mail:

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRU AQUANALE 2015 A 2017.