banner sachty dark

PLASTOVÉ NÁDRŽE
PRO PRŮMYSL

Vyrábíme speciální technologické linky a nádrže pro průmyslové použití.Tyto aplikace se vyznačují vysokou varibialitou rozměrů a chemickou odolností. Ale naše výrobky jsou žádané nejen v chemickém průmyslu.

 

Nádrže a šachty

 

Technologie výroby

Výrobou plastových konstrukcí se zabýváme již od roku 1996. Vyzkoušeli jsme různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z nasbíraných zkušeností jsme vybrali ty nejvhodnější dodavatele. Bazény CENTRAL-POOL mají díky použití kvalitních materiálů dlouhou životnost. Pro výrobu bazénů připravuje naše konstrukční kancelář výkresovou 3D dokumentaci. Veškeré komponenty pro montáž, připavujeme za pomoci špičkových technologií. V technologii svařování jsme se díky automatickému svařovacímu zařízení HERZ dostali na samou špičku. Sváry v našich bazénech prakticky nevidíte, svým provedením a hladkostí odpovídají kvalitě samotných desek a vytváří souvislý celek, bez jakýchkoliv mezer, drážek, či nerovností. Zejména všechny vnitřní rohové sváry jsou esteticky dokonalé. Pod vodou vypadá bazénový skelet jako by byl odlit do formy.

banner sachty 3

Jednou z nejdůležitějších věcí při výrobě jsou kvalitní sváry (především dno a rohy). Pokud sváry neodpovídají daným normám, může dojít až k poškození (prasknutí) skeletu. Další neméně podstatnou věcí je estetika svárů. V případě dodržení správných technologických postupů je výsledný rohový svár hladký a nemusíte se obávat usazujících se nečistot, které je pak nutné pravidelně mechanicky odstraňovat. Tento detail Vám může při zakoupení nekvalitního skeletu značně znepříjemnit provoz a údržbu.

 banner sachty 4

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.