banner hlavni pracnabidky

TECHNOLOGIE VÝROBY

Centralplast – expert na luxusní bazény. Homogenní desky tl. 8 -20 mm od výrobce Röchling Engineering Plastics a Paneltim Röchling a Paneltim.

Výrobou plastových konstrukcí se zabýváme již od roku 1996. Vyzkoušeli jsme různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z nasbíraných zkušeností jsme vybrali ty nejvhodnější dodavatele. Bazény CENTRAL-POOL mají díky použití kvalitních materiálů dlouhou životnost. Pro výrobu bazénů připravuje naše konstrukční kancelář výkresovou 3D dokumentaci. Veškeré komponenty pro montáž připravujeme za pomoci špičkových technologií. V technologii svařování jsme se díky automatickému svařovacímu zařízení HERZ dostali na samou špičku. Sváry v našich bazénech prakticky nevidíte, svým provedením a hladkostí odpovídají kvalitě samotných desek a vytváří souvislý celek, bez jakýchkoliv mezer, drážek, či nerovností. Zejména všechny vnitřní rohové sváry jsou esteticky dokonalé. Pod vodou vypadá bazénový skelet jako by byl odlit do formy.

Na výrobu bazénů používáme dva základní materiály špičkové kvality, homogenní desky tl. 8-20 mm od výrobce Röchling Engineering Plastics. Dodávaný vysoko-výkonnostní materiál Polystone® P-copolymer byl vyvinut pro stavbu vnitřních i venkovních bazénů různých barev, velikostí a tvarů. Materiál Polystone® P-copolymer je výjimečný svou tuhostí při teplotách až -30 °C, stejně jako vysokou pevností, chemickou odolností a rezistencí vůči korozi. Konstrukční panely PANELTIM® o tloušťce 50 mm, které mají sendvičový charakter a využívají se především jako masivní konstrukční prvek.

Jednou z nejdůležitějších věcí u plastového bazénu jsou kvalitní sváry (především dno a rohy). Pokud sváry neodpovídají daným normám, může dojít až k poškození (prasknutí) skeletu. Jedná se o velice nepříjemnou záležitost, jelikož je bazén zabetonovaný v zemi a dost těžko ho tedy bude možné opravit. Další neméně podstatnou věcí je estetika svárů. V případě dodržení správných technologických postupů je výsledný rohový svár hladký a nemusíte se obávat usazujících se nečistot, které je pak nutné pravidelně mechanicky odstraňovat. Tento detail Vám může při zakoupení nekvalitního skeletu značně znepříjemnit provoz a údržbu bazénu.

  • Záruka 10 let na těsnost svárů.

  • Záruka 10 let na těsnost potrubí.

  • 2 roky záruka na všechny ostatní výrobky a montážní příslušenství.

.
Šetrní k přírodě i lidskému zdraví

Nezapomínáme ani na životní prostředí. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály, které budou zdravotně nezávadné pro naši přírodu. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a opět je používáme při výrobě. Díky tomu jsme z 97 % bezodpadová společnost.

ov 1
.
ov 1

NÁZEV PROJEKTU: PODPORA EXPORTNÍCH AKTIVIT SPOLEČNOSTI CENTRALPLAST S.R.O. REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067 NÁZEV PROJEKTU: DALŠÍ RŮST EXPORTU PROSTŘEDNICTVÍM ZAHRANIČNÍCH VELETRHŮ REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_244/0018401 DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ ÚSPĚŠNĚ PREZENTUJEME NAŠÍ FIRMU
A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA MEZINÁRODNÍM BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE - ROČNÍKY 2015/2017/2019/2021.

ov 1 STABILITY AWARD

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria.

 

Naši partneři

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V Logo IV Logo VII