header bg 8

WELLNESS DOSTUPNÝ PRO KAŽDÉHO

Pohodlné, bezporuchové, zdravotně nezávadné a extrémně odolné výrobky firmy Hanscraft.

Moderní, výkonné a stylové vířivky Hanscraft

Sázíme vždy na léty prověřenou kvalitu a proto jsme se rozhodli spolupracovat s firmou Hanscraft. Věříme, že jejich 15 let zkušeností s importem, prodejem a servisem pohodlných, ale i bezporuchových, zdravotně nezávadných a extrémně odolných vířivek je jasným důkazem o jejich kvalitách. Firma Hanscraft spolupracuje při konstrukci a výrobě s předními fyzioterapeuty, aby vířivé vany nabídly tělu přirozenou polohu a skutečně efektivní masáž.

Wellness dostupný pro každého

Věříme, že odpočinek je důležitou součástí zdravého životního stylu. Naše vířivky proto nabízejí kvalitní wellness zážitek, který je cenově dostupný rodinám s dětmi, aktivním sportovcům i párům, které si chtějí vychutnat příjemné společné chvíle.

Navrženo pro vaše tělo i mysl

Fyzioterapeut předních českých sportovců Mgr. Martin Procházka dohlíží, aby vířivé vany tělu nabídly přirozenou polohu a skutečně efektivní masáž. Kromě pocitu klidu a uvolnění tudíž naše produkty dlouhodobě zlepšují celkový stav pohybového aparátu i oběhového systému těla.

Design, s nímž se budete chtít pochlubit

Potěšíme nejen vaše tělo, ale i oči. Designové vany, navržené Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým, každou zahradu doplní moderními tvary a atraktivním dekorem bednění dle výběru.

Šetrní k přírodě i lidskému zdraví

Nezapomínáme ani na životní prostředí. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály, které budou zdravotně nezávadné pro váši propřírodu. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a opět je používáme při výrobě. Díky tomu jsme z 97 % bezodpadová společnost.

Patříme k celosvětové špičce

Při výrobě věnujeme pozornost i těm nejmenším detailům. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování garantujeme extrémní životnost všech vířivek. Každý produkt navíc testujeme v reálných podmínkách, čímž vyloučíme až 99 % možných poruch.

Dodáme od 4 až do 8 týdnů

Vybrali jste již vířivku, která na míru sedne vašim představám? Potom jistě oceníte, že na ni nebudete muset dlouho čekat. Vířivku vám dodáme už od čtyř do osmi týdnů od převzetí objednávky. Dodávky jsou ovlivněny vytížeností výroby.

 
.
Vířivky HC Design

Elegantní zaoblené hrany, nadstandardní výbava a preciznost do posledního detailu. Takové jsou vířivky ze série HC. Jejich ergonomický design nabídne vašemu tělu maximální pohodlí a účinnou hydroterapeutickou masáž. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

ov 1
 
 
.
ov 1
Vířivky OKA Design

Čisté hrany a nadčasový design. Vzhled OKA vířivek, navržený předním českým designerem Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým, zaujme na první pohled moderním tvarem a jednolitým bedněním. Nepotěší však pouze oči, ale i tělo. Ergonomický tvar a strategické rozmístění trysek vám vždy dopřeje kvalitní, účinnou masáž i nerušený odpočinek – v sedu i v leže. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

 
 
.
Vířivky Professional

Model Professional je určen zejména k provozním účelům, hotelovému a spa využití. Specifikace modelu se přímo odvíjejí od konkrétního přání klienta, vířivku vám zhotovíme na míru. Standardně je určena pro 6 lidí se 6 sedy. Do výbavy můžete dále zařadit barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

ov 1
.
Šetrní k přírodě i lidskému zdraví

Nezapomínáme ani na životní prostředí. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály, které budou zdravotně nezávadné pro naši přírodu. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a opět je používáme při výrobě. Díky tomu jsme z 97 % bezodpadová společnost.

ov 1
.
ov 1

NÁZEV PROJEKTU: PODPORA EXPORTNÍCH AKTIVIT SPOLEČNOSTI CENTRALPLAST S.R.O. REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067 NÁZEV PROJEKTU: DALŠÍ RŮST EXPORTU PROSTŘEDNICTVÍM ZAHRANIČNÍCH VELETRHŮ REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_244/0018401 DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ ÚSPĚŠNĚ PREZENTUJEME NAŠÍ FIRMU
A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA MEZINÁRODNÍM BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE - ROČNÍKY 2015/2017/2019/2021.

ov 1 STABILITY AWARD

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria.

 

Naši partneři

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V Logo IV Logo VII