banner virivky hc

Wellness dostupný pro každého, Navrženo pro vaše tělo i mysl

Pohodlné, bezporuchové, zdravotně nezávadné a extrémně odolné výrobky firmy Hanscraft

Kontaktní formulář

Vířivky Hanscraft

 

Moderní, výkonné a stylové vířivky Hanscraft

Sázíme vždy na léty prověřenou kvalitu a proto jsme se rozhodli spolupracovat s firmou Hanscraft. Věříme, že jejich 15 let zkušeností s importem, prodejem a servisem pohodlných, ale i bezporuchových, zdravotně nezávadných a extrémně odolných vířivek je jasným důkazem o jejich kvalitách. Firma Hanscraft spolupracuje při konstrukci a výrobě s předními fyzioterapeuty, aby vířivé vany nabídly tělu přirozenou polohu a skutečně efektivní masáž.

HC DesignOKA DesignProfessional

Wellness dostupný pro každého

Věříme, že odpočinek je důležitou součástí zdravého životního stylu. Naše vířivky proto nabízejí kvalitní wellness zážitek, který je cenově dostupný rodinám s dětmi, aktivním sportovcům i párům, které si chtějí vychutnat příjemné společné chvíle.

Navrženo pro vaše tělo i mysl

Fyzioterapeut předních českých sportovců Mgr. Martin Procházka dohlíží, aby vířivé vany tělu nabídly přirozenou polohu a skutečně efektivní masáž. Kromě pocitu klidu a uvolnění tudíž naše produkty dlouhodobě zlepšují celkový stav pohybového aparátu i oběhového systému těla.

Design, s nímž se budete chtít pochlubit

Potěšíme nejen vaše tělo, ale i oči. Designové vany, navržené Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým, každou zahradu doplní moderními tvary a atraktivním dekorem bednění dle výběru.

Šetrní k přírodě i lidskému zdraví

Nezapomínáme ani na životní prostředí. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály, které budou zdravotně nezávadné pro váši propřírodu. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a opět je používáme při výrobě. Díky tomu jsme z 97 % bezodpadová společnost.

Patříme k celosvětové špičce

Při výrobě věnujeme pozornost i těm nejmenším detailům. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování garantujeme extrémní životnost všech vířivek. Každý produkt navíc testujeme v reálných podmínkách, čímž vyloučíme až 99 % možných poruch.

Dodáme od 4 až 8 týdnů

Vybrali jste již vířivku, která na míru sedne vašim představám? Potom jistě oceníte, že na ni nebudete muset dlouho čekat. Vířivku vám dodáme už od čtyř do osmi týdnů od převzetí objednávky. Dodávky jsou ovlivněny vytížeností výroby.

View the embedded image gallery online at:
https://centralplast.cz/virivky#sigProId9d8a0e0ef3

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.