banner virivky hc

7 modelů třídy
Celtic Spas

Vířivky z řady Celtic SPA v základní výbavě nabídnou nejlepší poměr cena/výkon

 

Vířivky Celtic Spas

Vířivky Celtic Spas

  1. Typ Celtic 01
  2. Typ Celtic 02
  3. Typ Celtic 03
  4. Typ Celtic 04
  5. Typ Celtic 05
  6. Typ Celtic 06
  7. Typ Celtic 07

Vířivka Celtic 01

O PRODUKTU / 5 osob / 1 lehátko / 200 x 200 x 93 cm

Pětimístná vířivka Celtic SPA 1 se čtyřmi místy k sezení a jedním lehátkem skvěle hodí pro rodiny i skupiny přátel. Celkem 41 masážních trysek se postará o kompletní masáž a relaxaci vašeho těla. Vířivka je vybavena ozonátorem, který pomáhá udržovat vodu ve vířivce čistou. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 02

O PRODUKTU / 4 osob / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Vířivka Celtic SPA 2 nabídne dvě místa k sedu i lehu. Namasíruje celkem 37 tryskami. O stálou čistotu vody se postará ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 03

O PRODUKTU / 5 osob / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Model Celtic SPA 3 využije ke koupeli až 5 osob najednou. V závislosti na pohodlí si mohou vybrat mezi dvěma místy k lehu a třemi místy k sezení. Vaše tělo taktéž jistě ocení 33 hydromasážních trysek. Stálou čistotu vody zajišťuje ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 04

O PRODUKTU / 3 osob / 2 lehátka / 216 x 160 x 78 cm

Model Celtic SPA 4 doporučujeme zejména párům a jednotlivcům. Dvě dospělé osoby se v něm pohodlně natáhnou na lehátka, nebo se mohou vystřídat na jednom místě k sezení. Jedná se o prostorově úsporový model, který k masáži nabídne 31 hydromasážních trysek. Stálou čistotu vody obstará ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 05

O PRODUKTU / 3 osob / 1 lehátko / 213 x 160 x 78 cm

Model Celtic SPA 5 se skvěle hodí pro páry i jednotlivce. Masáž si užijete na jednom ze dvou míst k sezení či na lehátku, a to díky 30 hydromasážním tryskám. Stálou čistotu vody pohlídá ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 06

O PRODUKTU / 7 osob / 0 lehátek / 220 x 220 x 93 cm

Model Celtic SPA 6 svou prostorností potěší každou velkou rodinu či zahradní sešlost. Ve vířivce se uvelebí až 7 dospělých osob, a to každá pohodlně na vlastním sedátku. O masáž se postará celkem 31 hydromasážních trysek. Čistotu vody ve vířivce zajistí ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Celtic 07

O PRODUKTU / 5 osob / 2 lehátka / 220 x 220 x 93 cm

Hledáte vířivku k relaxační koupeli s celou rodinou? Pak vám vyhoví prostorná Celtic SPA 7. Rozvržení pro 5 osob nabízí pohodlná 2 lehátka a 3 místa k sezení. Namasíruje 34 hydromasážními tryskami. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

next
prev

O DESIGNOVÉ ŘADĚ

Vířivky z řady Celtic SPA v základní výbavě nabídnou nejlepší poměr cena/výkon. Jejich ergonomický design nabídne vašemu tělu maximální pohodlí a účinnou hydroterapeutickou masáž. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

K sestavení vířivých používáme nejkvalitnější, ekologicky nezávadné materiály. Vnější skořepina je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu GreenShield. Všechny odřezky po zpracování opětovně zavádíme do výroby a jsme tak z 97 % bezodpadová společnost. Vnitřek skořepiny je zhotoven z amerického akrylátu Lucite. Skořepina je dále zateplená a vyztužená polyuretanovou pěnou. Díky těmto pečlivě vybíraným, prvotřídním materiálům a přísnému testování již zkompletovaných produktů můžeme garantovat extrémní odolnost, životnost a bezporuchovost každé vířivky.

Vany disponují jedním čerpadlem a spolehlivým ohřevným systémem Balboa.