banner virivky hc

8 základních modelů třídy HC Design

Pohodlné, bezporuchové, zdravotně nezávadné a extrémně odolné výrobky firmy Hanscraft. 

 

Vířivky HC Design

Vířivky HC Design

  1. Typ HC Design 01
  2. Typ HC Design 02
  3. Typ HC Design 03
  4. Typ HC Design 04
  5. Typ HC Design 05
  6. Typ HC Design 06
  7. Typ HC Design 07
  8. Typ HC Design 08

Vířivka HC design 01

O PRODUKTU / 5 osob / 1 lehátko / 200 x 200 x 93 cm

Prostorná pětimístná vířivka HC1 se skvěle hodí pro rodinu i skupinu přátel. Celkem 59 trysek se postará o kompletní masáž těla ( 49 hydromasážních a 10 vzduchových trysek). Vířivka je vybavena ozonátorem, který pomáhá udržovat vodu ve vířivce čistou. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 02

O PRODUKTU / 4 osoby / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Pohodlná vířivka HC2 nabídne dvě místa k sedu i lehu. Namasíruje celkem 50 tryskami (44 hydromasážními a 6 vzduchovými tryskami). O stálou čistotu vody se postará ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 03

O PRODUKTU / až 5 osob / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Do versatilní vířivky HC3 se pohodlně naskládá až pět osob, které si mohou vybrat mezi dvěma místy k ležení a třemi místy k sezení. Potěší 53 tryskami (47 hydromasážními a 6 vzduchovými tryskami). Stálou čistotu vody zajišťuje ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 04

O PRODUKTU /3 osoby / 2 lehátka / 216 x 160 x 78 cm

Model HC4 je ideální volbou pro zamilované páry a jednotlivce. Dvě dospělé osoby se v něm pohodlně natáhnou na lehátka, nebo se mohou vystřídat na jednom místě k sezení. Jedná se o prostorově úsporový model, který ovšem namasíruje stejně kvalitně jako ostatní vířivky z této řady. K masáži nabídne 48 trysek (42 hydromasážních trysek a 6 vzduchových trysek). Stálou čistotu vody obstará ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 05

O PRODUKTU / 3 osoby / 1 lehátko / 213 x 160 x 78 cm

Model HC5 se skvěle hodí pro páry i jednotlivce. Masáž si užijete na jednom ze dvou míst k sezení či na lehátku. Namasíruje celkem 43 tryskami (37 hydromasážními a 6 vzduchovými tryskami). Stálou čistotu vody pohlídá ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 06

O PRODUKTU / 7 osob / 0 lehátek / 220 x 220 x 93 cm

Hledáte vířivku pro velkou rodinu či zahradní sešlosti s partou kamarádů? V modelu HC6 se uvelebí až 7 dospělých osob, a to každá pohodlně na vlastním sedátku. O masáž se postará celkem 62 trysek, z toho 50 hydromasážních a 12 vzduchových trysek. Čistotu vody ve vířivce zajistí ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 07

O PRODUKTU / 5 osob / 2 lehátka / 220 x 220 x 93 cm

Prostorná vířivka, v níž si dáte relaxační koupel rovnou s celou rodinou. HC7, navržena pro 5 osob, nabídne 2 lehátka a 3 místa k sezení. Namasíruje 61 tryskami (53 hydromasážními a 8 vzduchovými tryskami.) Stálou čistotu vody zajistí ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka HC design 08

O PRODUKTU / 6 osob / 0 lehátek / Ø 214 cm x 93 cm

Model HC8 doporučujeme každému, kdo si chce užít zahradní slavnost s celou partou kamarádů. Bez obtíží se v něm usadí 6 dospělých osob a užije si celkem 32 trysek pro optimální masáž (22 hydromasážních a 10 vzduchových). O čistotu vody se ve vířivce postará ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

next
prev

O DESIGNOVÉ ŘADĚ

Elegantní zaoblené hrany, nadstandardní výbava a preciznost do posledního detailu. Takové jsou vířivky ze série HC. Jejich ergonomický design nabídne vašemu tělu maximální pohodlí a účinnou hydroterapeutickou masáž. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

K sestavení vířivek používáme nejkvalitnější, ekologicky nezávadné materiály. Vnější skořepina je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu GreenShield. Všechny odřezky po zpracování opětovně zavádíme do výroby a jsme tak z 97 % bezodpadová společnost. Vnitřek skořepiny je zhotoven z amerického akrylátu Lucite. Skořepina je dále zateplená a vyztužená polyuretanovou pěnou. Díky těmto pečlivě vybíraným, prvotřídním materiálům a přísnému testování již zkompletovaných produktů můžeme garantovat extrémní odolnost, životnost a bezporuchovost každé vířivky.

Vany disponují čerpadlem a spolehlivým ohřevným systémem Balboa. Za příplatek můžeme vířivku propojit i s vaším chytrým telefonem, pomocí Wi-Fi ovládacího modulu TP800. Výbavu lze vylepšit i o hydroterapii MicroSilk, která regeneruje a čistí pokožku.

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.