banner virivky hc

5 modelů třídy
OKA Design

Ergonomický tvar a strategické rozmístění trysek vám vždy dopřeje kvalitní, účinnou masáž

 

Vířivky OKA Design

Vířivky OKA Design

  1. Typ OKA design 01
  2. Typ OKA design 02
  3. Typ OKA design 03
  4. Typ OKA design 04
  5. Typ OKA design 05

Vířivka OKA design 01

O PRODUKTU / 2 osoby / 2 lehátka / 200 x 100/150 x 206,2/78 cm

Moderní vířivka OKA 1 Amethyst se skvěle hodí pro pár, jenž si chce užít společné chvíle relaxace. Pohodlně se v ní uvelebí dvě dospělé osoby na dvou lehátkách. K hluboké relaxaci přispěje celkem 39 trysek (29 hydromasážních a 10 vzduchových trysek). O čistotu vody se ve vířivce postará ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

Vířivá vana OKA 1 AMETHYST získala prestižní cenu GRAND PRIX na veletrhu FOR ARCH 2018 v Praze.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka OKA design 02

O PRODUKTU / 3 osoby / 1 lehátko / 216 x 160 x 78 cm

Designová vířivka OKA 2 Nephrite potěší vířivou koupelí až tři osoby současně. Jedno lehátko spolu se dvěma sedy jsou doplněny celkem 48 tryskami (36 hydromasážních a 12 vzduchových trysek). Voda ve vířivce zůstává čistá díky ozonátoru. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely..

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka OKA design 03

O PRODUKTU / 5 osob / 1 lehátko / 200 x200 x 93 cm

Vířivka OKA 3 Sapphire zaujme nejen svým vzhledem, ale i prostorností. Současně si v ní koupel užije až pět osob, a sice na jednom lehátku a čtyřech sedech. Masáž zajišťuje celkem 56 trysek (48 hydromasážních a 8 vzdušných trysek). Voda ve vířivce zůstává stále čistá díky ozonátoru. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka OKA design 04

O PRODUKTU / 5 osob / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Užijte si prostorný model OKA 4 Onyx až v pěti osobách najednou. Odpočívat můžete buď na jednom ze dvou lehátek, nebo třech sedech. O efektivní masáž celého těla se postará 65 trysek (55 hydromasážních a 10 vzduchových trysek). Voda ve vířivce zůstává stále čistá díky ozonátoru. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka OKA design 05

O PRODUKTU /5 osob / 2 lehátka / 220 x 220 x 93 cm

Pětimístná vířivka OKA 5 Almandine nabízí k relaxaci 3 lehy a 2 sedy. Uvolníte se v ní při prvotřídní masáži 73 tryskami (61 hydromasážních a 12 vzduchových trysek). Voda přitom ve vířivce zůstane stále čistá díky ozonátoru. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, startovací sada chemie, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

next
prev

O DESIGNOVÉ ŘADĚ

Čisté hrany a nadčasový design. Vzhled OKA vířivek, navržený předním českým designerem Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým, zaujme na první pohled moderním tvarem a jednolitým bedněním. Nepotěší však pouze oči, ale i tělo. Ergonomický tvar a strategické rozmístění trysek vám vždy dopřeje kvalitní, účinnou masáž i nerušený odpočinek – v sedu i v leže. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

K sestavení vířivek van používáme nejkvalitnější, ekologicky nezávadné materiály. Vnější skořepina je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu GreenShield. Všechny odřezky po zpracování opětovně zavádíme do výroby a jsme tak z 97 % bezodpadová společnost. Vnitřek skořepiny je zhotoven z amerického akrylátu Lucite. Skořepina je dále zateplená a vyztužená polyuretanovou pěnou. Díky těmto pečlivě vybíraným, prvotřídním materiálům a přísnému testování již zkompletovaných produktů můžeme garantovat extrémní odolnost, životnost a bezporuchovost každé vířivky.

Vany disponují čerpadlem a spolehlivým ohřevným systémem Balboa. Za příplatek můžeme vířivku propojit i s vaším chytrým telefonem, pomocí Wi-Fi ovládacího modulu TP800. Výbavu lze vylepšit i o hydroterapii MicroSilk, která regeneruje a čistí pokožku.

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.