banner virivky hc

3 modely vířivek Plug&Play

Vířivky stačí pouze zapojit do zásuvky 230V a můžete si okamžitě vychutnávat realaxační koupele

 

Vířivky Plug&Play

Vířivky Plug&Play

  1. Typ Plug&Play 03
  2. Typ Plug&Play 04
  3. Typ Plug&Play 04

Vířivka Plug&Play 03

O PRODUKTU / 5 osob / 2 lehátka / 200 x 200 x 93 cm

Koupel ve vířivce do zásuvky Plug&Play 3 si užije najednou až 5 osob. Model má k dispozici dvě lehátka a tři místa k sezení. O masáž se pak stará 31 hydromasážních trysek. Stálou čistotu vody zajišťuje ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Plug&Play 04

O PRODUKTU / 3 osoby / 2 lehátka / 216 x 160 x 78 cm

Jednoduše zapojte do zásuvky a užívejte vzácných chvil relaxace. Odpočívat nikdy nebylo snažší a příjemnější než s modelem Plug&Play 4. Doporučujeme jej zejména párům a jednotlivcům. Nabídne 2 lehátka a 1 místo k sezení. O masáž se postará 29 hydromasážních trysek, stálou čistotu vody obstará ozonátor. Součástí standardní výbavy je barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

Vířivka Plug&Play 05

O PRODUKTU / 3 osoby / 1 lehátko / 213 x 160 x 78 cm

Zásuvkový model Plug&Play 5 je skvělou volnou pro zamilované páry i jednotlivce. Masáž 28 hydromasážními tryskami si vychutnáte na jednom ze dvou míst k sezení či na lehátku. Stálou čistotu vody pohlídá ozonátor. Součástí standardní výbavy je dále barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, Aquatic Sound Systém a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

next
prev

O DESIGNOVÉ ŘADĚ

Vířivky Plug&Play stačí pouze zapojit do zásuvky 230V a už si můžete vychutnávat realaxační koupele. Snadněji už to zkrátka nešlo.  Jejich ergonomický tvar nabídne vašemu tělu maximální pohodlí a účinnou hydroterapeutickou masáž. Vany jsou dostatečně prostorné i pro osoby vyšší postavy.

K sestavení vířivých používáme nejkvalitnější, ekologicky nezávadné materiály. Vnější skořepina je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu GreenShield. Všechny odřezky po zpracování opětovně zavádíme do výroby a jsme tak z 97 % bezodpadová společnost. Vnitřek skořepiny je zhotoven z amerického akrylátu Lucite. Skořepina je dále zateplená a vyztužená polyuretanovou pěnou. Díky těmto pečlivě vybíraným, prvotřídním materiálům a přísnému testování již zkompletovaných produktů můžeme garantovat extrémní odolnost, životnost a bezporuchovost každé vířivky.

Vany disponují jedním čerpadlem a spolehlivým ohřevným systémem Balboa.