banner virivky hc

Speciální modely Professional 

Specifikace modelu se přímo odvíjejí
od konkrétního přání klienta

 

Vířivky Professional

Vířivky Professional

  1. Typ Professional

Vířivka Professional

O PRODUKTU / 6 osob / 0 lehátek / Ø 214 cm x 93 cm

Model Professional je určen zejména k provozním účelům, hotelovému a spa využití. Specifikace modelu se přímo odvíjejí od konkrétního přání klienta, vířivku vám zhotovíme na míru. Standardně je určena pro 6 lidí se 6 sedy. Do výbavy můžete dále zařadit barevné LED osvětlení, anatomické opěrky hlavy, vodopád, řídicí systém, titanový ohřev vody, termokryt, zvedák termokrytu, schůdky, Aquatic Sound Systém, UV a odolné boční panely.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Kontaktní formulář

next
prev

O DESIGNOVÉ ŘADĚ

K sestavení vířivek používáme nejkvalitnější, ekologicky nezávadné materiály. Vnější skořepina je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu GreenShield. Všechny odřezky po zpracování opětovně zavádíme do výroby a jsme tak z 97 % bezodpadová společnost. Vnitřek skořepiny je zhotoven z amerického akrylátu Lucite. Skořepina je dále zateplená a vyztužená polyuretanovou pěnou. Díky těmto pečlivě vybíraným, prvotřídním materiálům a přísnému testování již zkompletovaných produktů můžeme garantovat extrémní odolnost, životnost a bezporuchovost každé vířivky.

Vany disponují dvěma čerpadly a spolehlivým ohřevným systémem Balboa. Za příplatek můžeme vířivku propojit i s vaším chytrým telefonem, pomocí 
Wi-Fi ovládacího modulu
 TP800. Výbavu lze vylepšit i o hydroterapii MicroSilk, která regeneruje a čistí pokožku.

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.