banner web 3

Zaměřeno na kvalitu

Bazény CENTRAL-POOL vyrábíme z ekologicky a zdravotně nezávadného polypropylenu o síle minimálně 8 až 50 mm s UV stabilizátorem proti slunečnímu záření. Na rozdíl od konkurence nabízíme deset druhů barev. Materiál na výrobu bazénů nám výhradně dodává evropská jednička v kvalitě, německá firma Röchling a belgická firma Paneltim.

více informací

Features

 

Svařováním plastů se zabýváme od roku 1991. O několik let později jsme naši nabídku rozšířili o výrobky z polypropylenových (PP) desek, jako jsou bazény, septiky, žumpy, jímky, čistírny odpadních vod, zastřešení bazénů, vodoměrné šachty a další. V roce 2006 jsme odstartovali vývoz bazénů do zahraničí, a zařadili se tak mezi významné výrobce bazénů v České republice. Jako jediná bazénářská firma v ČR vlastníme automatické svařovací zařízení HERZ 4000 CNC.

Centralplast – expert na bazény, zastřešení bazénů a také na septiky, žumpy, jímky, vodoměrné šachty a čistírny odpadních vod. Zajišťujeme kompletní služby od návrhu přes realizaci až po servisní a údržbové práce. A pokud v naší nabídce nenajdete, co hledáte, vymyslíme pro vás řešení na míru.

Náš plastový bazén je vyrobený z kvalitních plastových desek s pod vodou téměř neviditelnými sváry. Záruka na těsnost bazénů 10 let. Obvyklá životnost PLASTOVÝCH BAZÉNŮ je 25-30 let! Neomezená možnost tvarů a velikostí bazénů, více informací na stránkách CENTRAL-POOL.

GDPR Prohlášení o zpracování osobních údajů fyzických osob podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 máte možnost prostudovat zde.

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria získání Czech Stability Avards.

OPPIK - program MARKETING
Název projektu: Podpora exportních aktivit společnosti Centralplast s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067

DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ JSME ÚSPĚŠNĚ ODPREZENTOVALI NAŠÍ FIRMU A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA mezinárodním BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE 2015, 2017 A 2019.